top of page

FILLMED SKIN PERFUSION LIFT BOOSTER (3 X 10ML)

00018
130€
Smūginės terapijos priemonė stangrumą praradusiai odai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: Laboratoires FILLMED (Prancūzija)FILLMED LIFT BOOSTER – tai odos elastingumą, stangrumą bei tankumą intensyviai pagerinantis koncentratas, suteikiantis odos patempimo efektą. Koncentratas skirtas per trumpą laiką ženkliai sutvirtinti odą ir sumažinti jos suglebimą. Jo sudėtyje – atrinktos efektyviausios odą stangrinančios veikliosios medžiagos ir aukšta jų koncentracija:

  • 1% resveratrolis (makslimali saugi koncentracija!)
  • 6,5% matrikino peptidų kompleksas (5% elastino peptidai + 1,5% kolageno peptidai)

Akivaizdus rezultatas su LIFT-BOOSER per 3 savaites:

KAS YRA RESVERATROLIS?

Resveratrolis (resveratrol) – augalinės kilmės polifenolis, randamas vynuogėsė, gervuogėse, riešutuose. Šis galingas antioksidantas pasižymi priešuždegiminėmis sąvybėmis ir odos senėjimo specialistų yra vadinamas jaunystės bei ilgaamžiškumo molekule. Mokslinės studijos rodo, jog SKIN PERFUSION LIFT BOOSTER sudėtyje naudojamas maksimalios 1% koncentracijos grynas resveratrolis vaizdžiai pagerina odos būklę. Jis neutralizuoja laisvuosius radikalus, sustiprina pačios odos gebėjimą apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų, skatina natūralų pažeistos odos atsistatymą ir padidina ląstelių atsparumą žalingiems išorės veiksniams. Šių procesų dėka ženkliai pagerėja odos stangrumas, tankumas bei elastingumas.

KOLAGENO IR ELASTINO PEPTIDAI

Tai kolageno ir elastino molekulėse aptinkami biosintetinės kilmės aminorūgščių polimerai, veikiantys kaip informacijos tarp baltymų ir hormonų nešikliai. Peptidai skatina pagrindinių už odos tvirtumą atsakingų medžiagų – kolageno ir elastino – gamybą, taip pat stimuliuoja audinių atsistatymą ir turi priešuždegiminį poveikį. Jų dėka oda patempiama, tampa tvirtesnė ir stangresnė.

MAKSIMALŲ EFEKTYVUMĄ UŽTIKRINANTI SISTEMA

Tam, kad maksimalios koncentracijos grynas resveratrolis (1%) išliktų kuo stabilesnis ir suteiktų efektyviausią poveikį odos ląstelėms, šiam ingredientui svarbi optimali aplinka. LIFT-BOOSTER resveratrolis pateikiamas specialioje pakuotėje, kurios pH yra 5-5.50 ir taip užtikrina šios veikliosios medžiagos stabilumą.

Maksimalų SKIN PERFUSION LIFT BOOSTER poveikį pasiekti padeda ir taip, jog visą stangrinamąjį kursą sudaro 3 mažos talpos (10 ml). t.y. beoriai buteliukai, kurie yra sunaudojami per trumpą laiką. Inovatyvi dviejų dalių buteliuko sistema užtikrina, kad grynas 1% resveratrolis išlaikytų maksimalų veiksmingumą iki pat naudojimo. Veikliosios medžiagos sumaišomos prieš pat naudojimą, tad produkto formulė kaskart yra 100% aktyvi.

KAIP NAUDOTI:

Naudokite ant švarios odos kiekvieną vakarą prieš drėkinamąjį kremą. Pirmą savaitę naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Nepasireiškus odos jautrumui, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio naudojimo. Bent savaitę nustojus naudoti produktą būtinai tepkitės stipriomis apsauginėmis priemonėmis nuo saulės su SPF 50+ bei maksimaliai apribokite laiką, praleidžiamą saulėje.

  1. Nuspauskite dozatorių, kad veikliosios medžiagos susimaišytų.
  2. Maždaug 10 sekundžių aktyviai plakite buteliuką, kad susimaišytų ingredientai iš abiejų buteliuko sekcijų.
  3. Prieš naudojimą gerai suplakite. Kiekvieną vakarą vieną ar du kartus paspauskite buteliuko dozatorių ir tepkite koncentratą ant švariai nuvalytos veido bei kaklo odos.

"BOOSTER" NAUJOS KARTOS KONCENTRUOTOS KOSMETIKOS PRIEMONĖS

Serumo konsistencijos koncentruotos priemonės reiškia naują požiūrį kosmetikos poveikį: veikliųjų ingredientų koncentracija formulėse yra aukščiausia, kokia yra saugi odai ir tuo pačiu duodanti maksimalų galimą efektą. Todėl Booster tipo priemonės naudojamos ne nuolat, o kaip smūginė terapija, t.y. tam tikrą laiko tarpą tol, kol pasiekiamas optimalus rezultatas.

Iš viso FILLMED laboratorijoje sukurti penki skirtingi Booster tipo produktai, kurių poveikis nutaikytas į konkrečias skirtingas amžiaus sąlygotas odos problemas:

  • TIME BOOSTER – raukšlių lyginimui,
  • LIFT BOOSTER – stangrinimui,
  • BRIGHT BOOSTER – pigmentacijai, skaistumui,
  • BALANCE BOOSTER – riebios odos problemoms,
  • HYDRA BOOSTER – drėkinimui.
Išsaugoti prekę
bottom of page