top of page

HIALURONO UŽPILDAI ART FILLER®

ART FILLER® hialurono užpildai sukurti tikslinėms veido korekcijoms: su amžiumi pakitusių veido bruožų atstatymui, raukšlių lyginimui, kontūravimui ir tūrio suteikimui.
grid-graph2.png

​TRI-HYAL TECHNOLOGIJA

Hialurono užpildai ART FILLER pažangūs dėl apjungtos 3 tipų hialurono rūgšties: labai ilgos grandys, ilgos grandys ir natūrali hialurono rūgštis.

YPATINGOS SAVYBĖS:

  • Unikali TRI-HYAL technologija suteikia trejopą potencialą: skulptūravimui, tūrio suteikimui ir tolygiam raukšlių užpildymui. 

  • Tyrimais patvirtinti ilgalaikiai rezultatai – poveikis gali išlikti ilgiau nei 18 mėn. 

  • Biostimuliacija – kolageno gamybos skatinimas.

FILLMED skatina ir palaiko „Prancūziško prisilietimo“ (angl. k. French Touch) estetinę filosofiją, kurios esmė – natūralus rezultatas, išgaunamas naudojant kuo mažiau produkto. FILLMED sukurti protokolai leidžia estetinės medicinos profesionalams pasiekti matomų, bet neakivaizdžių korekcinių rezultatų.

TIKSLINĖS VEIDO KOREKCIJOS

Hialurono užpildai skiriasi savo tekstūra ir korekciniu potencialu, todėl parenkami pagal individualius pacientų poreikius bei lūkesčius išvaizdai

REZULTATAI

Prieš ir po 

grid-graph2.png

FILLMED PROTOKOLAI 

Procedūrų protokolai su FILLMED produktais yra skirti tikslinėms veido korekcijoms, atsižvelgus į individualius paciento poreikius ir lūkesčius išvaizdai. 

MAŽIAU YRA DAUGIAU – tai yra esmingas FILLMED protokolus vienijantis principas, reiškiantis, kad pastebimą, bet natūraliai atrodantį rezultatą siekiama sukurti naudojant kuo mažiau preprato. 

NATŪRALUS REZULTATAS – tai moterų lūkestis korekcinėms estetinės medicinos procedūroms, po kurių dėka atkuriama gaivesnė, jaunatviškesnė išvaizda, o bruožai koreguojami itin subtiliai. 

PROTOKOLAI ir juose nurodyti preparatai skirti tik profesionaliam naudojimui. 

fillmed protokolai.png
bottom of page