top of page

PATIRTIS NUO 1978 M.

Estetinės medicinos laboratorija FILLMED pasižymi ekspertiškumu kuriant pažangius estetinės medicinos sprendimus su hialurono rūgštimi ir aukštos koncentracijos veikliosiomis medžiagomis.
grid-graph2.png

ISTORIJA

1978 metais žymus prancūzų estetinės medicinos gydytojas ir entuziastingas ląstelių biologas Michelis Tordjmanas įkūrė kompaniją FILORGA.

 

Tais pačiais metais jis sukėlė tikrą perversmą estetinės medicinos rinkoje, sukūręs unikalų pirmąjį pasaulyje mezoterapijos mišinį NCTF®, kuris veiksmingai padeda lėtinti natūralius odos senėjimo procesus, bet ir efektyviai koreguoti jau turimus požymius.

Sukūrus pirmąjį mezoterapijos mišinį, kitas dr. Tordjmano siekis buvo aprūpinti dermatologus ir estetinės medicinos specialistus sprendimais visapusiškam odos atjauninimui.

 

Todėl vėliau injekcinius preparatus mezoterapijai ir biorevitalizacijai papildė rūgštiniai pilingai FILLMED PEELS bei ARTFILLER® hialurono rūgšties užpildai.

Michelis Tordjmanas fillmed lietuva.jpg

HIALURONO RŪGŠTIES EKSPERTAS

 FILLMED preparatuose naudojamas hialuronas yra gaminamas Briuselyje, vienoje iš 7 moderniausių hialurono gamyklų pasaulyje
expert-in-ha-fillmed.jpg

KOKYBĖS GARANTIJA

Laikantis griežtų kokybės reikalavimų, gamykla užtikrina viso gamybos proceso atitikimą tarptautiniams standartams ISO 14644-1 ir ISO 13485. Kiekvienas produktas praeina kruopščią kelių lygių kontrolę, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybės ir saugumo lygmenį.

NUOLATINĖS INOVACIJOS

Laboratoires FILLMED investuoja į gamybos naujoves ir kasmet net 20 % savo pajamų skiria moksliniams tyrimams bei jų pritaikymui.

MOKSLINĖS STUDIJOS

Kompanijos veikloje pasitelkiamos tik pačių naujausių technologijų pagrįsti tyrimai, kurie gali įrodyti gaminamų produktų saugumą ir efektyvumą.

IN VITRO LĄSTELIŲ KULTŪRŲ TYRIMAI

Siekdami suprasti ir įrodyti klinikinį produktų efektyvumą, gaminama produkcija testuojama su skirtingomis tikromis žmogaus ląstelėmis, kurias veikia įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, seni, iš pat raukšlės gelmės paimti fibroblastai, UV spinduliuotę arba oksidacinį stresą patiriančios odos ląstelės ir pan. Odos ląstelės vertinamos pagal jų morfologiją, aktyvumą arba funkcijas.

EX VIVO AUDINIŲ TYRIMAI:

Visi produktai testuojami laboratorinėmis sąlygomis nuo 24 valandų iki 3 savaičių su tikrais žmogaus audiniais, kurie paimami abdominoplastikos arba kitų plastinės chirurginių operacijų metu. Iš injekciniais ar paviršiniais produktais paveiktų audinių paimtos ląstelės tiriamos klasikiniu mikroskopu, elektriniu mikroskopu, markeriais ir kitais įmanomais metodais.

KLINIKINIAI TYRIMAI:

Atliekamos plačiausios apimties ilgalaikės, daugiacentrinės ir lyginamosios studijos, kurios pagrįstais moksliniais tyrimais patvirtina siūlomų produktų saugumą ir efektyvumą. Šių tyrimų pagrindu kuriami itin tikslūs darbo protokolai estetinės medicinos gydytojams.

nctf-135-fillmed.jpg

1978

Estetinės medicinos gydytojo įsteigtoje laboratorijoje sukuriami ir netrukus pradedami gaminti pirmieji pasaulyje injekcinei mezoterapijai skirti mišiniai NCTF 135 ir NCTF 135 HA odos senėjimo požymiams koreguoti.

Screenshot 2021-11-12 at 21.44.56.png

2013

Išleidžiama SKIN PERFUSION odos priežiūros linija, skirta sustiprinti ir pratęsti estetinių prodecūrų poveikį. 

fillmed lips soft uzpildas lupoms hialuronas.png

2020

Pristatytas naujas hialurono užpildas lūpų korekcijoms ART FILLER® LIPS SOFT. Minkštesnis preparatas leidžia sukurti itin natūralų rezultatą. 

fillmed art filler uzpildai veidui .png

2016

Pristatytas X-HA3® odos užpildas – universalus hialurono rūgšties gelis, leidžiantis koreguoti raukšles ir atkurti apimtis. Šie produktai tapo 360° požiūrio į odos jauninimą pradžia.

Screenshot 2021-11-12 at 21.45.09.png

2016

Pristatoma keturių ART FILLER® hialurono užpildų linija su TRI-HYAL® technologija: apjungta 3 tipų hialurono rūgštis atveria naujas galimybes veido korekcijoms.

fillmed kaip atskirti originala.png

2021

FILLMED įveda saugumo sistemą PROOFTAG, pradeda žymėti produktus, siekdami apsisaugoti nuo padirbinėjimo ir šešėlinės prekybos.

protokolasi kosmetologams.png

2011

Sukurti senėjimo požymius koreguojantys protokolai, įtrauktiantys tokias estetines procedūras, kaip cheminiai pilingai ir mezoterapija.

Screenshot 2021-11-12 at 21.45.20.png

2019

Pristatytos inovatyvios NanoSoft® mikroadatos daugiataškėms injekcijoms. Jos leido mezoterapiją atlikti praktiškai be skausmo. 

KO PAGEIDAUJA MOTERYS 

Pozityvaus senėjimo koncepcija – vis daugiau moterų renkasi estetinės medicinos sprendimus, sudarančius galimybę atrodyti ir jaustis pagal savo amžių 
grid-graph2.png

POVEIKIS PSICHOLOGINEI BŪSENAI

Analizuojant „Art Reflexion Therapy“ tyrimo** duomenis pastebėta, jog FILLMED hialurono rūgšties užpildai ART FILLER atlieka ne tik tiesioginę estetinę funkciją, bet ir daro teigiamą poveikį psichologinei pacientų būsenai:

  • 73 % teigė jaučiantys, kad pagerėjo savęs vertinimas,

  • 64 % teigė, kad jaučiasi labiau pasitikintys savimi,

  • 55 % teigė, kad kad jaučiasi energingesni. 

 

Didelė dalis pacientų taip pat manė, kad pagerėjo jų profesinis įvaizdis ir darbiniai santykiai. Dauguma teigė, kad pagerėjo veido išvaizda ir odos kokybė, jie jautėsi atsigavę ir fotogeniški.


Po pritaikytų protokolų pacientai atrodė vidutiniškai 2–3 metais jaunesni nei jų tikrasis amžius.

*2016 kovo mėn. Filorga tyrimas, 1000 moterų Prancūzijoje. **2017 metais Europoje 934 žmonių buvo apklausti savo gydytojų po to, kai jiems buvo atlikta bent viena FILLMED ART FILLER hialurono rūgšties audinių užpildų procedūra. Klausimai pateikti naudojant Rosenbergo savęs vertinimo skalę.

art-filler-what-women-want.jpg
bottom of page