Naujienos

24/03/2020

Smūginė odos terapija – kas tai?

Iš kosmetikos priemonių poveikio norime iškart – kaip stebuklo. Absoliučių stebuklų, kaip žinia, nebūna, tačiau odai, kuri dar nėra mačiusi smūginės terapijos priemonių Skin Perfusion BOOSTERS, efektas gali būti stebuklingai akivaizdus. Visa paslaptis – aukšta veikliųjų medžiagų koncentracija ir, kas šiuo periodu ypač aktualu, galimybė tokį kursą 1-2 kartus per metus atlikti namuose savarankiškai.

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia nustatykite, ko jūsų odai šiuo metu labiausia trūksta: gal ji labai sausa, dehidratuota po žiemos, o gal jau turite raukšlių, todėl aktualus jų lyginimas, o gal oda labai riebi ir reikalingas sebumo išsiskyrimo subalansavimas? Nuo to priklausys, kurią iš priemonių pasirinksite smūginiam odos priežiūros kursui. Tiesa, šiuo klausimu pravartu pasitarti ir su dermatologe ar kosmetologe. Dauguma šalies profesionalų šią kosmetiką jau išbandę ir procedūroms, tad net ir nuotoliniu būdu gali patarti, kaip teisingai pasirinkti priemonių ir susidaryti intensyvaus gražinimosi planą.

Raukšlių lyginimas 

Senti mes pradedame jau 25 metų, maždaug dar po dešimties jau pastebime pirmąsias raukšleles, dar po dešimties – kai kurios jų tampa pakankamai ryškios, erzinančios. Nors tai – neišvengiamybė, visgi net ir paviršinės kosmetinės odos priežiūros priemonės gali padėti kontroliuoti senėjimo procesus. Estetinės medicinos ekspertė Laboratoires FILLMED, daug dėmesio skirianti senėjimo požymių korekcijai, labai atsakingai pažiūrėjo kuriant koncentruotą priešraukšlinę priemonę, kuri rekomenduojama ir jau turinčioms raukšlių, ir tinka naudoti kaip prevencinė priemonė.

SKIN PERFUSION TIME BOOSTER – tai intensyvus raukšles, smulkias raukšleles ir odos toną bei pigmentaciją koreguojantis koncentratas. Koncentratas skirtas per trumpą laiką intensyviai sumažinti raukšlių gylį ir skaičių. Jo sudėtyje – efektyviausią raukšlių korekciją atliekančios veikliosios medžiagos, iš kurių bene labiausia žinoma  – retinolis. Jo šioje priemonėje yra 0,3% , kas yra laikoma aukščiausia saugia koncentracija.

Retinolis yra medžiaga ypatingai jautri šviesai, vandeniui, karščiui ir deguoniui. Tam, kad būtų užtikrinamas aukščiausias įmanomas šio ingrediento aktyvumas ir stabilumas, SKIN PERFUSION TIME BOOSTER pateikiamas specialioje pakuotėje. Visą priešraukšlinį kursą sudaro 3 mažos talpos (10 ml) beoriai buteliukai, kurie yra sunaudojami per trumpą laiką. Inovatyvi dviejų dalių buteliuko sistema užtikrina, kad grynas 0,3% retinolis pasiektų maksimalų veiksmingumą. Veikliosios medžiagos sumaišomos prieš pat naudojimą, tad produkto formulė viso kurso metu yra 100% aktyvi.

Kursas riebiai odai 

Riebi oda kankina nebūtinai tik paauglystėje. Moterys, turinčios riebią odą vyresniame amžiuje nuolat turi problemų su kylančiais spuogais ir bėrimais. Intensyvus kursas sebumo išsiskyrimo sureguliavimui gali duoti gerokai didesnį efektą ir ilgalaikiškesnį rezultatą nei kasdien naudojamos priemonės.

SKIN PERFUSION BALANCE-BOOSTER sukurtas problematiškai odai, linkusiai į spuogus, inštirus, išsiplėtusias poras, kurios, kaip taisyklė, nuolat užsikemša, ir tokios odos priežiūra reikalauja ypatingai daug dėmesio. Konecntruota priemonė yra su salicilio rūštimi, kuri įsiskverbia į poras ir išvalo jas iš vidaus, šveičia odos paviršių, užkerta kelią porų užsikimšimui, glotnina odą, mažina spuogus. Taigi po tokio intensyvaus kurso oda taps akivaizdžiai švaresnė.

Pieno rūgščių pagalba pašalinamos negyvosios ląstelės, švelniai nušveičiamas ir tuo pačiu drėkinamas odos paviršius taigi oda įgis gyvybingą išvaizdą, taps glotni. Galiausiai, svarbus šioje formulėje yra ir cinko gliukonatas, kuris veikia antibakteriškai, gydo žaizdeles ir slopina uždegimą, stimuliuoja odos audinio atsistatymą, padeda reguliuoti sebumo išsiskyrimą ir glotnina odą.

Visagalis drėkinimas 

Sausa oda yra praktiškai kiekvienos odos problema, taigi drėkinamasis kursas yra iš esmės privalomas kiekvienai moteriai. Ypač aktualu odą drėkinti po žiemos – tas pilkumas ir nuovargio požymiai veide yra sąlygoti ir ne vieną mėnesį patirto šildymo sezono pasekmė. Taigi, jei reikia apsispręsti, nuo kurio smūginio kurso pradėti, tuomet drąsiai galima pradėti nuo drėkinimo!

SKIN PERFUSION HYDRA-BOOSTER su dviejų tipų molekulinės masės hialiurono rūgštimi ir NP keramidu – šios yra visame pasaulyje dermatologų pripažintos efektyviausiai odą drekinančios medžiagos.

Kas yra hialurono rūgštis? Tai –  natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, kuri sugeba pritraukti ir išlaikyti 1000 kartų daugiau vandens nei sveria pati molekulė. Būtent dėl šios priežasties ji naudojama kai reikia pagerinti odos drėkinimą, jos bendrą kokybę, taip pat užpildyti raukšles bei suteikti veido formoms išraiškingumo. NP keramidas aktyviai dalyvauja sulaikant vandenį odoje, mažina odos polinkį netekti vandens, užtikrina ilgalaikį drėkinimą ir sustiprina drėkinamąsias hialurono rūgšties sąvybes.

Patempimo efektas 

SKIN PERFUSION LIFT-BOOSTER – tai odos elastingumą, stangrumą bei tankumą intensyviai pagerinantis koncentratas, suteikiantis odos patempimo efektą. Koncentratas skirtas per trumpą laiką ženkliai sutvirtinti odą ir sumažinti jos suglebimą. Jo sudėtyje – efektyviausiąi odą stangrinančios veikliosios medžiagos: 1% resveratrolis ir 6,5% matrikino peptidų kompleksas (5% elastino peptidai + 1,5% kolageno peptidai).

Mokslinės studijos rodo, jog šio produkto sudėtyje naudojamas maksimalios 1% koncentracijos grynas resveratrolis vaizdžiai pagerina odos būklę. Jis neutralizuoja laisvuosius radikalus, sustiprina pačios odos gebėjimą apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų, skatina natūralų pažeistos odos atsistatymą ir padidina ląstelių atsparumą žalingiems išorės veiksniams. Šių procesų dėka ženkliai pagerėja odos stangrumas, tankumas bei elastingumas.

Peptidai skatina pagrindinių už odos tvirtumą atsakingų medžiagų – kolageno ir elastino – gamybą, taip pat stimuliuoja audinių atsistatymą ir turi priešuždegiminį poveikį. Jų dėka oda patempiama, tampa tvirtesnė ir stangresnė.

Skaisti ir švytinti 

SKIN PERFUSION BRIGHT BOOSTER – tai intensyvus koncentratas, skirtas suintensyvinti odos švytėjimą. Oda tampa skaistesnė, jos tonas įgauna tolygumo, mažėja pigmentinės dėmės. Jo sudėtyje – efektyviausiai odos toną koreguojančios veikliosios medžiagos.

10% glikolio rūgštis – alfahidroksi (AHA) rūgštis. Ji ypatingai paskatina ląstelių bei odos atsinaujinimą, minkština bei pašalina negyvas odos ląsteles ir taip šveičia odą bei padeda atkimšti poras. Taip pat didina kolageno gamybą. Šių procesų dėka mažėja pigmentacija, gerėja odos paviršius ir jos kokybė, oda tampa lygesnė bei skaistesnė. 2,5% fitinė rūgštis veiksmingai slopina melanino gamybą, stimuliuoja epidermio atsinaujinimą, veikia kaip stiprus antioksidantas. Jos dėka oda tampa skaistesnė, tolygesnė, išvengiama pigmentinių dėmių formavimosi.

Heksilresorcinolis yra dermatologų pripažinta veiklioji medžiaga, plačiai naudojama odą šviesinančiose priemonėse. Jis slopina melanino gamybą, mažina jo koncentraciją odoje, sustiprina rūgščių poveikį, intensyviai šviesina odą ir yra labai gerai toleruojamas. Oda akivaizdžiai skaistėja, lygėja jos atspalvis.

Ką reikia žinoti prieš naudojant:

  • Koncentratai pateikiami beorėse mažos talpos pakuotėse, kurios sunaudojamos per trumpą laiką, o pagrindinės veikliosios medžiagos iki pat aktyvavimo yra izoliuotos nuo kitų medžiagų – todėl net įprastai greitai savo efektyvumą prarandantys ir tarpusavyje nesuderinami ingredientai šiuose koncentratuose išlieka stabilūs ir aktyvūs. Tai leidžia efektyviai koreguoti odos būklę.
  • Kadangi koncentratų sudėtyje naudojama aukščiausia įmanoma keletos veiksmingiausių ingredientų koncentracija, jie yra naudojami 1-2 kartus per metus kaip trumpas, bet efektyvus kursas stipriam korekciniam poveikiui.
  • Korekciniai koncentratai naudojami tik vakare (išskyrus HYDRA BOOSTER) ant švarios ir sausos veido, kaklo bei dekoltė odos prieš tepant kremą. Serumą taip pat galite naudoti, tačiau tik ryte.
  • Koncentruotų priemonių kurso metu ir jam pasibaigus būtinai naudokite apsaugines priemones nuo saulės su SPF 50+, taip pat rekomenduojama riboti laiką, praleidžiamą saulėje. Specialistai rekomenduoja šį kursą atidėti, jei artimiausiu metu planuojate atostogas šiltuose saulėtuose kraštuose.
  • Pirmąją savaitę produktą naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Jei oda gerai reaguoja, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio. Išimtis – FILLMED HYDRA-BOOSTER, nes prie jo odos pratinti nereikia, iškart galima naudokite jį kasdien. Kitą buteliuką aktyvuokite tik baigę naudoti pirmąjį.

Apie Skin Perfusion: