top of page

FILLMED „Ekspertų diena“:meno galerijoje susirinko estetinės medicinos profesionalai

Nacionalinėje dailės galerijoje susirinkę estetinės medicinos profesionalai klausėsi pranešimų apie meną, kuriamą ART FILLER hialurono užpildais. Traptautiniai lektoriai – Dr. Luciano Lanfranchi (Italija) ir Dr. Ferial Fanian MD Phd (Prancūzija). Ekspertų dieną vainikavo šventinė vakarienė.


Tarptautinius „Laboratoires FILLMED“ lektorius į Lietuvą pakvietusios UAB „Medicinos strategijos“ vadovė Miglė Narkuvienė sako, kad estetinė medicina šiuo metu Lietuvoje kopia į aukso amžių, todėl gydytojams aktualu kasdien tobulėti, jog galėtų pasiūlyti naujausiomis technikomis ir tyrimas pagrįstus jauninamuosius protokolus.

„Mūsų tikslas yra perduoti kuo daugiau žinių apie galimybes atkurti su amžiumi pakitusius bruožus, kurie po korekcijos veidą atjaunina, bet jo nepakeičia iš esmės. Hialurono užpildais atliekamos minimalios korekcijos, laikantis idealių proporcijų, yra tas menas, dėl kurio didžioji dalis mūsų partnerių – plastikos chirurgų, dermatologų ir estetinės medicinos profesionalų – susirinko į Nacionalinę dailės galeriją. Kartu su FILLMED suteikiame jiems žinių, kaip atlikti korekcijas hialurono užpildais taip, jog, žiūrint į moters veidą, matytume ją jaunesnę, pailsėjusią, atsigavusią, bet ne kitą žmogų. Tai yra vadinamojo „prancūziško prisilietimo“ (angl. k. French Touch) esmė “, – sakė M.Narkuvienė. Daugiau skaitykite – www.zmones.lt


Comentários


bottom of page