Pradžia Atnaujinimas / Pilingai
FILLMED estetinės medicinos produktai - PEEL

ODOS NETOBULUMŲ ŠALINIMAS

Pilingas stimuliuoja epidermio atsinaujinimą.

FILLMED PILINGAS

Mūsų odą kasdien atakuoja gausybė vidinių bei išorinių veiksnių – UV spinduliai, stresas, rūkymas, hormoniniai pokyčiai. Visa tai turi įtakos jos išvaizdai bei kokybei. Odos paviršiniame sluoksnyje, epidermyje, gali imti formuotis paviršiaus nelygumai, ryškėti pigmentinės dėmės, išsiplėsti poros, sumažėti odos skaistumas. Oda viena iš pirmųjų indikuoja tiek apie mūsų sveikatos, tiek apie emocinę būklę. Jai prastėjant, oda tampa pilkšva, o veidas – pavargęs. FILLMED rūgštiniai pilingai padeda atkurti sveiką odos išvaizdą ir švytėjimą.

FILLMED pilingai švelniai ir efektyviai koreguoja smulkias raukšleles ir raukšles, pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus, blausią ir papilkėjusią veido spalvą. FILLMED rūgštiniai pilingai tinka net jautriai odai. Jie sukurti gliukonolaktono pagrindu – tai komponentas, kuris optimaliai drėkina odą ir yra ypač gerai toleruojamas visų odos tipų. Rūpestingai parinktos veiklios rūgštys ir gliukonolaktonas veikia išvien užtikrindami greitą ir ilgalaikę senėjimo požymių korekciją bei švelnų ir neagresyvų poveikį.

FILLMED pilingai švelniai ir efektyviai koreguoja smulkias raukšleles ir raukšles, pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus, blausią ir papilkėjusią veido spalvą.

KAS VYKSTA SU ODA RŪGŠTINIO PILINGO PROCEDŪROS METU?

FILLMED dermatologinio pilingo procedūra susideda iš 3 etapų. Visų pirma, ant odos užtepamas odą paruošiantis tirpalas. Antrajame etape ant veido, kaklo ar dekoltė odos užtepamas reikalingas kiekis paties rūgštinio pilingo tirpalo. Palaukus 3 minutes, šis tirpalas nuvalomas jį neutralizuojančiu pH atkuriančiu skysčiu. Tokiu būdu švelniai pašalinamos negyvos epidermio ląstelės, paskatinamas jų atsinaujinimas. Visos procedūros metu odos pH kinta nuosekliai, todėl priemonės veikia švelniai, o rezultatas yra greitas ir nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.

prieš

po

prieš

Simulation - #1
Žiūrėkite
rezultatą

po

FILLMED estetinės medicinos produktai - PEEL

CHEMINIŲ PILINGŲ ASORTIMENTAS

Sukurti gliukonolaktono pagrindu.
Aukštas efektyvumas ir puiki odos tolerancija.
 
  TIME PEEL® BRIGHT PEEL® LIGHT PEEL®
INDIKACIJOS Raukšlės, stangrumas Pigmentinės dėmės, netolygus tonas Švytėjimas, jautri oda
SUDĖTIS 50% PILINGO KOMPLEKSAS: gliukonolaktonas + glikolio rūgštis 50% PILINGO KOMPLEKSAS: gliukonolaktonas + fitinė rūgštis + citrinų rūgštis + glikolio rūgštis 20% PILINGO KOMPLEKSAS: gliukonolaktonas + migdolinė rūgštis
PH pH = 1.4 (+/- 0.2) pH = 1.5 (+/- 0.3) pH = 3 (+/- 0.3)
PROTOKOLAS 4 procedūros, atliekamos kas 14 dienų 4 procedūros, atliekamos kas 14 dienų 4 procedūros, atliekamos kas 14 dienų
 

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, jei norite ieškoti