Naujienos

12/03/2021

Mezoterapija su NCTF® – pavasario pasiūlymas!

NCTF® yra unikalus, pasaulyje auksiniu standartu vadinamas mezoterapijos preparatas, skirtas daugiataškėms injekcijoms į epidermį. Mezoterapija su NCTF® skirta odos būklės gerinimui ir jauninimui.

Prieš 40 metų prancūzų estetinės medicinos laboratorijoje FILLMED sukurta NCTF formulė buvo pritaikyta injekciniams preparatams, skirtiems valdyti senėjimo procesus (antiageing). Tuo prasidėjo mezoterapijos era, kuri suteikė galimybę efektyviau palaikyti odos jaunatviškumą – rezultatai yra stipresni nei įprastos, tik odos paviršiuje veikiančios kosmetikos.

Šiandien NCTF ® yra bene labiausiai odos specialistų vertinamas ir sparčiai su estetinės medicinos pažanga populiarėjantis preparatas, kurio efektu jau įsitikino daugybė pacientų visame pasaulyje.


Kokio efekto galima tikėtis?

NCTF ® poveikis yra pagrįstas tyrimais, kurių pagalba išmatuoti akivaizdūs odos būklės pokyčiai:

 • +144 % švytinti,
 • +132 % pridrėkinta,
 • + 52 % homogeniška,
 • -33 % lygesnės raukšlės,
 • -59 % mažesnės poros.

Kuo ypatinga sudėtis?

Preparato sėkmė – unikalioje sudėtyje: natūraliai organizme esančios ir su amžiumi mažėjančios hialurono rūgšties ir net 59 odos būklę gerinančių medžiagų komplekso, kurį sudaro:

 • Vitaminai stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas,
 • Aminorūgštys skatina elastino ir kolageno gamybą,
 • Kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas,
 • Nukleorūgščių bazės aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių,
 • Mineralai šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jųatsiradimo,
 • Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą.

Svarbu pažymėti, kad formulės pagrindas jau 40 metų yra visiškai toks pats, ir niekam iki šiol nepavyko jos nukopijuoti. Tai yra prancūzų gydytojo sukurta inovacija – formulė, apjungusi ir tarpusavyje suderinusi didelį skaičių veikliųjų ingredientų, padedančių efektyviai palaikyti odos jaunatviškumą. Vėliau ši formulė pritaikyta injekciniams preparatams ir jų poveikį sustiprinančiai hibridinei kosmetikos linijai SKIN PERFUSION.


Koks rekomenduojamas kursas?

 • Protokolas visam veidui – POLIREVITALIZACIJA – numato 3 procedūras kas dvi savaites ir dvi palaikomąsias procedūras kas mėnesį. Odos specialistas gali sudaryti inividualų kursą, priklausomai nuo paciento amžiaus ir odos būklės.
 • Protokolas kaklui BIONUTRINECK numato prieš kiekvieną procedūrą papildomai atlikti pilingą su BRIGHT PEEL®, 3 procedūras kas tris savaites ir dvi papildomas procedūras kas mėnesį – pagal poreikį.
 • Protokolas akių sričiai BEAUTIFEYE numato prieš kiekvieną procedūrą papildomai atlikti pilingą su BRIGHT PEEL®, 3 procedūras kas dvi savaites. Poveikio sustiprinimui po procedūrų kurso rekomenduojama naudoti priemones akių sričiai iš SKIN PERFUSION: EYE-RECOVERY MASK kaukę ir HXR-EYE CREAM akių kontūro kremą.

Kaip atliekama mezoterapija su NCTF®?

Prieš mezoterapijos procedūras rekomenduojamas pilingas, kaip nurodyta protokoluose – tokiu būdu oda paruošiama daugiataškėms injekcijoms. NCTF® preparatas leidžiamas specialiomis mikroadatomis NANOSOFT, kurios:

 1. minimizuoja skausmą, kuris gali būti prilyginamas uodo įkandimui ir gerokai pagerina visos procedūros patirtį (lyginant su standartinėmis adatomis).
 2. sumažina krajosruvų ir mėlynių tikimybę – saugu netgi paviršines kraujagysles turintiems pacientams,
 3. standardizuoja injekcijų gylį – preparatas be didelių pastangų patenka tiksliai ten, kur reikia, be to, kontroliuojamas leidžiamas kiekis.

Po procedūros…

Mezoterapija gali sukelti nežymius odos paraudimus, kurie pranyksta maždaug per valandą, priklausomai nuo odos jautrumo. Įprastai pacientai iškart po procedūros gali grįžti į darbus ir rodytis viešumoje.

Odos pokyčius pradėsite pastebėti jau po pirmosios procedūros: paprastai pirmiausia sumažėja sausumas, oda pašviesėja, vėliau palaipsniui gerėja odos tonusas bei tankis, suglebusi oda įgauna formą, jos paviršius pasitempia.

Po mezoterapijos kurso su NCTF® veidas atsigauna, pajaunėja, reikšmingai sumažėja arba dingsta nuovargio požymiai.


Ar mezoterapija su NCTF® saugi?

Procedūros atliekamos su NCTF® 135 arba NCTF®135 HA preparatais, kurie turi CE ženklinimą, sertifikuoti kaip medicininiai gaminiai. FILLMED laboratorijai yra suteiktas ISO 13458 sertifikatas, kuris patvirtina, kad gamintojas atitinka medicinos gaminių gamybą reguliuojančius standartus (farmacinis lygmuo). Tai užtikrina, kad produktai yra saugūs ir kokybiški.


Kam netinka?

Procedūros netinka sergantiems autoimuninėmis ligomis, turintiems alergiją ar padidėjusį jautrumą hialurono rūgščiai, infekcines ar uždegimines problemas injekcijų vietose, o taip pat nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Prieš procedūrą svarbu aptarti savo sveikatos istoriją ir esamą būklę su odos specialistu, kuris padės individualiai parinkti odos jauninimui tinkamas priemones.


Mezoterapija su NCTF® 

Ypatingi pasiūlymai 2021.03.15-2021.05.01

VILNIUJE

ASTOS DUMBLIAUSKIENĖS ODOS KLINIKA

BALTIJOS AMERIKOS KLINIKA

BALTIC DERMATOLOGY

DERMA PLIUS

DR KLINIKA

ERA ESTHETIC

ESTETUS KLINIKA

GK KLINIKA

GROŽIO IR SVEIKATOS KLINIKA

INOVATYVIOS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

NORDCLINIC

SAPIEGOS KLINIKA

SKIN OLYMPUS CLINIC


ŠIAULIUOSE

BELLADERMA

GROŽIO IR SVEIKATOS KLINIKA

KARALEVIČIAUS KLINIKA

KAUNE

AŠTRAUSKO KLINIKA

AMBER ESTHETIC

AUŠROS SPA NAMAI

BELLADERMA

BIOFIRST KLINIKA

ERA ESTHETIC

ESTETUS KLINIKA

GIJOS KLINIKOS

MEZODERMA

REVÙ CLINIC

SANA JUNA

SCULPTA

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS


KLAIPĖDOJE, PALANGOJE, PLUNGĖJE, MAŽEIKIUOSE

ERA ESTHETIC

SG KLINIKA

NORTHWAY


UŽSAKYMAI SPECIALISTMAS

 info@medstrategija.com