DUK

Konkretaus amžiaus pradėti estetinės medicinos procedūras nėra – viskas priklauso nuo odos būklės ir poreikių. Žinoma, nerekomenduojame pradėti to labai jauname amžiuje, nebent oda turi specifinių poreikių, pavyzdžiui, joje yra randelių ar dėmių. Odos jaunatviškumą palaikančias estetinės medicinos procedūras rekomenduojame palengva pradėti esant maždaug trisdešimties.

Nors pats pavadinimas gali skambėti sudėtingai, hialurono rūgštis yra natūraliai žmogaus organizme randama molekulė. Jos aptiksite ir akių stiklakūnyje, ir sąnarių skystyje, taip pat tai yra vienas pagrindinių tarpląstelinės medžiagos komponentų. Hialurono rūgšties molekulės pasižymi higroskopinėmis savybėmis ir geba pritraukti bei išlaikyti 1000 kartų daugiau vandens nei jų pačių masė. Deja, su amžiumi hialurono rūgšties kiekis mūsų kūne mažėja, sulėtėja jos gamyba. Kaip pasekmė, sumažėja odos elastingumas, ji tampa sausesnė ir nebe tokia putli. Injekcijos su hialurono rūgštimi padeda sumažinti laiko odoje paliktas žymes.

Raukšlių užpildymui naudojama hialurono rūgštis yra gaminama laboratorijoje ir išgaunama biofermentacijos būdu. Hialurono rūgštis nėra gyvūninės kilmės ir yra puikiai toleruojama organizmo.

Siekiant užtikrinti maksimalų jūsų komfortą, jūsų gydytojas gali pasiūlyti švelnius nuskausminamuosius. Beje, injekavimui naudojamos trumpos ir plonos adatos arba beveik beskausmės mikroadatėlės, todėl skausmo pojūtis yra minimalus ir pakeliamas.

Kalbant apie estetinę mediciną, reikia suprasti, jog rizika visada egzistuoja. Tačiau dėl didelės specialistų patirties ir visus medicininius saugumo reikalavimus atitinkančių produktų nepageidaujami reiškiniai yra reti ir minimalūs. Lengvas paraudimas, odos pleiskanojimas po pilingo ar smulkios kraujosruvos injekcijos vietoje yra normali reakcija. Šiems požymiams sumažinti gydytojas gali skirti tam tikrą odą atkuriantį kremą, o jūs patys galite paprastai paslėpti šias žymes lengvu makiažo sluoksniu. Jei susiduriate su neįprasta poprocedūrine simptomatika, nedelsdami kreipkitės į procedūrą atlikusį gydytoją ar medicinos įstaigą. Prieš priimdamas sprendimą dėl estetinės medicinos procedūros atlikimo, gydytojas jums suteiks visą informaciją apie galimus net ir retai pasitaikančius šalutinius poveikius ir rizikas.

Rezultatų ilgalaikiškumas priklauso nuo to, kokia procedūra jums buvo atlikta. Jei jums buvo atliktas mezoterapijos arba biorevitalizacijos procedūrų kursas, poveikis tęsis apie 6 mėnesius. Šiuos procedūrų kursus (mezoterapijos, biorevitalizacijos) rekomenduojama kartoti 2 kartus per metus. Jeigu jums buvo atlikta hialurono rūgšties audinių užpildų procedūra, priklausomai nuo injekuoto užpildo rūšies, rezultatas išliks apie 9–18 mėnesių. Taip pat svarbu paminėti, kad jei laikui praėjus nuspręsite pakartoti procedūrą, jums gali prireikti jau mažesnio preparato kiekio arba pakaks pas estetinės medicinos gydytoją apsilankyti rečiau.

FILLMED jau daugiau nei 40 metų kuria estetinės medicinos produktus. Gamybos procese vadovaujamės griežtais kokybės ir produkto patikrinimo standartais. Visi FILLMED produktai turi ISO13485 sertifikatą ir mes garantuojame produktų saugumą.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, jei norite ieškoti